Extreme Carping team

... Czech Republic

Get Adobe Flash player

vybíráme pár novinek, které letos opravdu krásně chytají ...

Pro členy klubu zvýhodněné zaváděcí ceny na krmení firmy BEST BAITS a SUCCESFULL BAITS. Kompletní sortiment skladem na prodejně U čvachty.

Javorové semínko od succesful

Cena s DPH 

275 Kč - 1kg

 

2.170 Kč - 10kg                             

Maple Cream - 

Boilie speciálně vyvinuté na silně zabahněné vody!!!!!!!

Po počátečních těžkostech je konečně tady! Nový Maple Cream boilie. Tento boilie jsme sestavili z velmi pečlivě vyvážené směsi Birdfood ( směs ptačích zobů ) a patří do naší boiliesové řady s hrubou strukturou a vyniká svou sladko-krémově-kořeněnou chutí. Velmi dlouhá testovací fáze, kdy jsme hledali optimální spojení Flavour Maple Creame s tímto velmi hrubým mixem Birdfood se nám konečně vyplatila. Výsledkem je neodolatelná, zelená nástraha se, kterou můžete začít chytat hned na jaře a používat ji přes léto až do zimy.

 

Big Boy od Bestbaits
 

Cena s DPH 

349 Kč - 1kg                         


2.700 Kč - 10kg                              Mražené boilie vyrábíme výhradně z našich směsí bez jakýchkoliv úprav. Používáme stejné Aminokomplety, které jsou běžně v prodeji, stejné směsi. 

Zkrátka klademe důraz na kvalitu, ta je pro nás prvořadá. Neméně důležitá je poctivá práce, při které klademe důraz na výrobní proces a v neposlední řadě výstupní kontrola. Kombinací těchto úkonů dosahujeme té nejvyšší kvality.

Mražené boilie dodáváme v průměrech 20mm a 14mm.

 

Big Boy(Ančovička)

Toto Boilie má několik cílů - nebýt vyloženě atraktivní, jeho cílem jsou spíše větší kapři, funkčnost na většině lokalit v průběhu téměř celého roku, dobrá stravitelnost, která by podpořila dlouhodobé vnadění, ke kterému je také toto Boilie výborné.

V jeho obsahu naleznete především rybí moučky-včetně enzymaticky upravených (před-trávených), dále ptačí zoby, mléčné proteiny, menší procento objemových složek, atraktory, atd.

Jedna z největších předností je však obsah aminokyselin, které jsou zároveň mimořádnými atraktory. Aby byla dosažena účinnost na většině vod a v průběhu téměř celého roku, bylo vybráno široké spektrum. Od aminokyselin z mléka přes rybí až po rostlinné. Tímto je dosaženo skvělé-dlouhodobé účinnosti v průběhu téměř celého roku a na většině vod. Další důležitou složkou jsou rozpustné proteiny-bílkoviny, vitamíny, minerální látky a již zmíněné specifické aminokyseliny.

Další neméně důležitou součástí jsou přírodní extrakty, které opět motivují kapra k přijímání. Ty jsou zastoupeny následovně - Apetit Stim, Spirulina,

Důležité bylo, pro dlouhodobé vnadění, zajistit také dobrou a efektivní stravitelnost. Nejen že Boilie obsahuje velmi účinné-specifické atraktory, ale je také obohaceno o probiotické bakterie, které umožní rychlejší a efektivnější trávení. Ty zajistí dobrý a rychlejší průchod zažívacím traktem a také lepší využití živin.

Společně s Aminokopletem jako celek tvoří skvělou, téměř celoroční návnadu-nástrahu, která výborně funguje na většině vod. Jeho složení není „na první pohled-očichání“ tak atraktivní, nicméně zdání klame. Funguje téměř okamžitě a přitom dlouhodobě.