Extreme Carping team

... Czech Republic

Get Adobe Flash player

Chlumec II - Exclusive Fish Asafoetida ...

Ačkoli o mých výpravách normálně nepíši, musím se tentokrát krátce zmínit o jednom náhodném setkání během mé výpravy na soukromou vodu Chlumec II v severních Čechách. 

Hned vedle nás rozbil svůj tábor syn dovozce produktů Successful Baits do České republiky Michal Velechovský.

Slovo dalo slovo a Michal mi dal k vyzkoušení nějaké koule, které jsem do té doby vůbec neznal.

Jako rybář, který rád chytá na vyzkoušené věci jsem chvíli váhal, ale nakonec jsem neodolal a na jeden prut jsem nastražil boilie Exclusive Fish Asafoetida v kombinaci s kuličkou Exclusive Fish. 

K mému velkému překvapení se za dvě hodiny ozval hlásič a výsledkem byl tento krásný šupináč o váze 11kg a 74cm délky. 

Těším se na další výpravu abych mohl vyzkoušet ještě další druhy, které jsem od Michala dostal. Michale velký dík za tvůj dárek, který mě přivedl k myšlenkám, že není na škodu vyzkoušet i věci neznámé.

Zdraví a krásné ryby přeje Jindra Pliska

Exclusive Fish Asafoetida (Exclusivní ryba s Asafoetidou)


Spojením kvalitních rybích mouček a extraktu Asafoetida vznikl boilie s lehce kořeněnou příchutí, která ho od ostatních rybích boiliesů lehce odlišuje. 

I tento boilies je velmi vhodný jak pro krátké návštěvy u vody tak i pro dlouhodobé krmné kampaně. Výsledky naší krmné kampaně prokázaly u kaprů velmi dobré přírůstky a kapři ho velmi rádi přijímali po celý rok. 

Kombinací kvalitních rybích mouček, eggalbuminů a játrové moučky jsme sestavili nástrahu s velmi vyváženým výživným profilem k celoročnímu používaní. 

Podíl krevní moučky umožňuje použití i na vodách s výskytem krabů nebo raků.