Extreme Carping team

... Czech Republic

Get Adobe Flash player

Nová stránka

1. Mražené boilie Max - Red Rag 

 

Velmi dlouho jsme hledali komponenty, které budou mít velkou uvolňovací schopnost i ve velmi studené vodě a přitom jejich smícháním vznikne směs s velkým obsahem živočišných proteinů, které budou snadno stravitelné. Vhodným doplněním esenčního spektra. 

Toto boilie vás zaujme svou neodolatelnou vůni a to především brusinky brusinka + krill + losos 

Vynikající i do velmi studené vody. Díky esencím krill a losos funguje i ve velmi teplé vodě. Tedy před sebou máte univerzální celoroční boilies.

2. Pop Up Exotika: Sweet orange & banana.

Moje srdcová záležitost se jmenuje Exotika, bez téhle "kouzelné plovky" bych si nedokázal představit žádnou ze svých výprav. Ať je teplo nebo zima s Exotikou se chytá vždy príma.


Výrazné aroma uzrálého pomeranče a sladkého banánu podpořeného esenciálním olejem a do toho ostrá ryba dělají z tohoto boilies jednoznačného favorita, zejména v chladném období roku….


3. Dipy

K dipování boilie mužem použít buďto tento Dip red rag a nebo můžeme sáhnout po letošní novince a to jsou již dipované boilie - Max speed   

    

4. Baits Balls 

Speciálně sestavená hrubozrnná směs na výrobu originálních MAX vnadících koulí, která obsahuje tepelně upravená konopná semínka, drcené ořechy, ptačí zoby, mléčné proteiny, tříděné rybí moučky, mix vybraných různě rozpadavých pelet, mořskou řasu, chuťové a esenční katalyzátory, betain, aminokyseliny, vitamíny, minerály... 

  

Prostě se jedná o plnohodnotnou aktivní potravní bombu (expanzní návnada s "enlarging" efektem), na kterou kapři reagují téměř okamžitě a dlouhodobě!

...za ExtremeCarping napsal Tomáš Heczko