Extreme Carping team

... Czech Republic

Get Adobe Flash player

Když to neunesu ...

Dostal se nám do rukou opravdový pomocník kapraře. Každý to znáte,když musíte chodit s věcmi sem a tam. Přitom řešení je tak jednoduché. Jmenuje se Trolley The Gigant Truck Deluxe. Jedná se o skladný a přitom pevný vozík značky B.Richi.

Místo ložisek jsou nezničitelné nylonové pouzdra, které jsou chráněny proti vniknutí nečistot a zaručují velmi lehký chod kol při přepravě vaší výbavy k vodě. nový kolový systém vám umožní použít Trolley jak s jedním kolem tak i se dvěma koly a přizpůsobit se tím průchodnosti terénu. Montáž a demontáž kol je velmi rychlá a jednoduchá. B.Richi Trolley se nezalekne ani obzvlášť těžkých břemen. Ložná plocha je variabilně nastavitelná. 

Délka 85cm – 110cm, šířka 70cm – 100cm. Pro transport k vodě se nechá Trolley kompletně rozebrat ušetříte tak mnoho místa pro další potřebné věci. 

Tvrdíme, že momentálně má Trolley nejmenší transportní rozměr na trhu, vždyť největší díl rozloženého Trolley měří pouhých 60x60cm, všechny ostatní díly jsou o mnoho menší. Trolley je vybaven dvěma koly s nylonovými pouzdry na opravdových pneumatikách. Tyto extrémně široké pneumatiky ( průměr 38 cm ), ulehčují tlačení vozíku měkkým terénem jako např. bahnem nebo pískem. 

Kola jsou jištěny nově vyvinutým systémem Ring – Spange a ne jako u většiny vozíků závlačkou, Ring – Spange obepíná celou osu kola a znemožňuje tak vyklání kola při přepravě nebo dokonce jeho odpadnutí.Osy pro kola jsme vyvinuli tak, že těžiště naloženého vozíku je na samotných pneumatikách a tím je zajištěno jeho snadné tlačení i při plném vytížení. 

Extra dlouhé držadla vozíku s pogumovanými grify umožňují pohodlné tlačení naloženého vozíku. Kdo nezná bolesti zad nebo narážení nohou do spodní části vozíku s krátkými držadly?

Transportní plocha je zhotovena z kovové mřížky pro bezpečný transport i nejmenší výbavy.Nastavitelná boční zábrana jistí Vaší výbavu proti sklouznutí do boku, přední ochranný rám( výškově nastavitelný 35 – 50 cm ) slouží jako bezpečná podpěra pro obal s pruty.Podpěrné nohy jsou sklápěcí a vybaveny Big Foots na měkkou půdu. 


Pro bezpečnou přepravu vaší výbavy dodáváme s vozíkem i dvě velmi pevné a nastavitelné jistící gumy.

V zásilce obdržíte:

- dvě kompletní demontovatelná s nylonovými pouzdry vybavená kola na pneumatikách,
- výškově nastavitelný rám na odkládání obalu s pruty (demontovatelný)
- transportní plocha, do šířky i délky nastavitelná, pro transport dělitelná výškově nastavitelné boční ochranné rámy (demontovatelné) ocelová mřížka na ložnou plochu dlouhé odnímatelné držáky s pogumovanými konci2 pevné, na délku nastavitelné jistící gumy sklopné podpěrné nohy s plně roztaženou ložnou plochou máte k dispozici plochu o velikosti 1,1 m a na ní se už něco vejde!

vozík v rozloženém stavu:

vozík v detailu s jedním nebo dvěma koly:


vozík v plném naložení je stabilní a díky velkým kolům a  dlouhým rukojetím dobře ovladatelný

tuhle hromadu jsme bez problému naložili a převezli  na místo k vodě:
   

Na závěr ještě cena. Dá se pořídit za 4.659,-

Pro členy klubu extreme carping se dá pořídit za zvýhodněnou cenu.