Extreme Carping team

... Czech Republic

Get Adobe Flash player

Taška na krmení 9v1 ...

Díky dlouhodobé spolupráci s firmou J-F-T.cz ,která se zabývá šitím rybářských tašek na míru, kdy náš team slouží jako testerské centrum, vyvíjíme společně produkty přímo na míru pro potřeby kaprařů. 

Jedná se o produkty ušité z těch nejkvalitnějších materiálů a jsou vhodné jak na závody tak na výpravy v extrémních podmínkách. Procházejí našimi testy u vody a zároveň se stále vyvíjejí. 

Aby byly dobře odlišeny od ostatních jsou označeny logem našeho teamu tedy EXTREME CARPING. Takto označeny produkty jsou zárukou nejvyšší kvality a maximální užitnosti pro danou potřebu.

První recenzí, kterou přinášíme je taška na kompletní krmení, které na výpravu potřebujete. Může někdo namítnout kam dá těch 50 kilo řepky, ale na to jsou snad kbelíky a pytle. Tohle je myšleno tak, že se vám po stanovišti neváli otevřené pytlíky boilies, pelet, pva pytlíku a podobně.

TAŠKA NA KRMENÍ 9 v 1

Jde o stavebnici tašek,která obsahuje dvě velké zakrmovací tašky,kdy do jedné dáte až 7kg pelet popřípadě krmného boiliess. 

Pojmou i střední kbelík od Foxe nebo momentálně hodně populární kbelíky typu LK BOX. 

Dále obsahují 4x tašku na 1kg chytacího boilies a 2x tašku na 2,5kg boilies popřípadě chytacích pelet.

Nyní k jednotlivým boxům.


Všechny vnitřní taštičky jsou vybaveny zipem a na víku štítkem, kdy si můžete měnit popisky podle toho, které koule jsou zrovna uvnitř. 

Ze zkušenosti je to hodně praktické, hlavně na závodech kdy všichni kolem pokukují na co zrovna chytáte a takhle to máte pěkně seřazeno v jedné tašce.


4 malé taštičky

používáme na boilies, které nastražujeme na háčky. 

Osvědčilo se nám,že do lodi si vždy bereme taštičku s již hotovým návazcem, koulemi na přikrmení pro případ záběru a rychle výměně návazce po zdolání kapra při znovupoložení nástrahy.


Dvě větší tašky nám slouži pro 2,5kg balení v záloze. Ve dvou velkých taškách máme zpravidla připraveny kbelíky s pva punčoškami a zbytek prostoru zabírají peletky a mixy, které používáme do pytlíků. 

Další vychytávkou jsou postranní kapsy pro dvě pouzdra s plovkama popřípadě dipovacími skleničkami. Nesmím zapomenout na dvě velké přední kapsy,které bez problému pojmou prak, PVA sáčky,krmicí lopatku, drtičku boilies, zkratka vše co k prezentaci krmeni potřebujete.

Přikládám foto krmení ,které jsme používali na naší poslední úspěšné výpravě.


Ještě malá poznámka na závěr, taška byla osazena plastovýma karabinami, ale to se nám při plném zatížení neosvědčilo při transportu přes rameno. Takže nyní jsou osazeny karabinami železnými a navíc ramenní popruh je nastavován na obou stranách, aby bylo možné optimálně nastavit těžiště.

Ještě přikládám rozměry tašky
Rozměry : 75 x 35 x 35 cm.
Obsah: 4 tašky na boilie 1kg
2 tašky na boilie 2 kg
2 tašky na zakrmovací boilie 5 - 7 kg

Tašku je možné vidět a zakoupit na naší teamové prodejně v Rychvaldě U ČVACHTY popřípadě objednat přímo u výrobce www.j-f-t.cz