Extreme Carping team

... Czech Republic

Get Adobe Flash player

Bunda HOTSPOT DESIGN ...

Dostala se nám do ruky novinka, kterou tady dotáhl  David Fořt  s představou,že pozmění  konzervativní oděvy našich českých  kaprařů. Jedná se o „ talianskou“  firmu HOTSPOT DESIGN, která se zabývá oděvy nejen pro rybáře.

 Mě nejvíce zaujala bunda, která připomíná koncepcí naši starou dobře známou větrovku.

Píšu tedy mail Davidovi a do dvou dnů rozbaluji balík. Cenu nasadil na 2550,-  což není zrovna málo a každopádně slevy na něj nezkoušejte,nemusel by Vám poslat nic..:) Po 14 dnech dennodenního nošení se s vámi podělím o zkušenosti.

Musím říct, že vypadá ještě lépe než na obrázku a nošení je velmi příjemné i díky podšívce z microfleeace. Bunda má 3 kapsy, mě osobně zaujala nejvíce ta velká přední. 

Peněženka, mobil a vše co zrovna překáží v rukách, tak letí hned do největší kapsy. V případě vlezlého podzimního počasí se dá krásně dopnout ke krku a díky kapuci vás ochrání i před deštěm. 

Materiál je použitý, podle nejpřísnějších ECO norem a hlavně je vodě odolný. Celá bunda působí velmi lehkým a vzdušným dojmem. Jediné co mě štve tak by mohla být o něco delší. Mám velikost 2xl a při mých 107 kg je akorát až na délku.Otázkou je zda tohle není záměr… Na rukávech jsou sucháče,kterýma je možno si ji kolem zápěstí utáhnou, ale pak vytvoříte jakousi kapsu a ta vypadá hodně blbě.

Takže pro všechny kdo chcete vyjádřit svoji orientaci a životní směr i na veřejnosti je tahle bunda ideální doplněk k riflím a keckám pro vycházky mezi „normální“ lidi.

Každopádně musím doporučit, i když ji mám zatím jen chvíli, uvidíme jak si povede během roku a každopádně zase napíšeme další postřehy …

Kompletní nabídku najdete zde:
http://www.hotspotshop.cz/bundy-c6/bunda-carpfishing-i45/

Zdarec Rosťa